Specjalista ds. Obsługi Klienta i reklamacji z j. niemieckim
KS SERVICE
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy handlowej mieszczącej się w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko : Specjalista ds.

obsługi Klienta niemieckojęzycznego i reklamacjiKomunikacja w języku niemieckim nie stanowi dla Ciebie problemu?Szukasz pierwszej pracy lub nowego wyzwania zawodowego?

Aplikuj, być może jesteś osobą, której właśnie szukamy!Dołącz do Nas i zajmij się :

 • obsługą mailową i telefoniczną Klientów niemieckojęzycznych
 • przyjmowaniem zapytań i zgłoszeń reklamacyjnych
 • sporządzaniem dokumentów finansowych związanych z przyjmowaniem zamówieńOferujemy pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
 • Twoje zaangażowanie docenimy gwarantując solidną podstawę wynagrodzenia, które dodatkowo możesz wzbogacić atrakcyjną premią.

  Nie trać czasu, aplikuj już dziś!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku