Spedytor miedzynarodowy
GRH Polska
Łańcut, Podkarpackie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się hurtowej sprzedaży produktów spożywczych poszukujemy kandydata na stanowisko : Spedytora / Dyspozytora międzynarodowego Miejsce pracy : Łańcut Poszukujemy kandydata który :

  • Posiada doświadczenie z zakresu transportu międzynarodowego
  • Ma znajomość przepisów o transporcie drogowym
  • Zna komunikatywnie język angielski, mile widziana jest również znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana będzie znajomość systemów Marcos-Bis i 4Trans Warunki zatrudnienia :
  • Umowa o pracę szukamy kogoś na stałe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Dodatkowe benefity w postaci : ubezpieczenia grupowego, karty sportowej
  • Zaplecze socjalne w postaci kuchni oraz jadalni Zakres obowiązków na stanowisku spedytora :
  • Zarządzanie własną flotą samochodów, dbałość o jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców usług transportowych
  • Planowanie i monitorowanie tras kierowców
  • Pozyskiwanie zewnętrznych zleceń transportowych
  • Negocjowanie ofert spedycyjnych oraz nadzór nad ich realizacją Jeśli interesujesz się branżą TLS masz w niej doświadczenie i chcesz sprawdzać się w realizacji nowych wyzwań prześlij CV.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych