Programista PHP
Verestro
Lublin, lubelskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Verestro SA (do niedawna pod nazwą uPaid Sp. z o.o.), z siedzibą główną w Warszawie, oddziałami w Lublinie, Częstochowie i Tarnowskich Górach oraz biurami regionalnymi w Sofii, Nowym Jorku i Sao Paulo, to fintech, który od 10 lat dostarcza rozwiązania płatnicze bankom, partnerom i instytucjom płatniczym na całym świecie.

Zatrudniamy już łącznie blisko 120 ekspertów na 3 kontynentach.

Verestro (Esperanto : true leader ) specjalizuje się w rozwijaniu, integracji i zarządzaniu API dla banków i partnerów fintech, np.

płatności NFC HCE, QR i person-to-person, rozwiązań lojalnościowych, czy kart wirtualnych i zarządzania kartami i wydatkami.

Rozwiązania spółki obecne są już na różnych kontynentach, a główne projekty prowadzone są na rynkach zagranicznych takich jak : Europa Środkowo-Wschodnia, Ameryka Południowa i Łacińska, Bliski Wschód, USA, Azja Południowo-Wschodnia.

W czerwcu 2020 Mastercard poinformował o inwestycji w spółkę fintech dołączając do grona współwłaścicieli Verestro. Inwestycja ta zapewnia firmie przewagę konkurencyjną, dostęp do nowych rynków i klientów oraz stabilność finansową.

Opis stanowiska :

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez Verestro
  • Wymagania :

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku programisty PHP
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność posługiwania się przynajmniej jednym z frameworków PHP np. : Laravel / Symfony
  • Dobra znajomość MySQL / PostgreSQL
  • Znajomość i zrozumienie pojęcia SOLID
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Znajomość metodyk tworzenia oprogramowania DDD, TDD
  • Znajomość metodyk projektowych, szczególnie SCRUM
  • Mile widziana praktyczna znajomość kubernetes (K8s)
  • Oferujemy :

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet socjalny : karta multisport, opieka medyczna
  • Wyjazdy integracyjne góry, żagle, itp.
  • Premie roczne
  • Udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
  • Owocowe wtorki
  • Chillroom z xBox'em
  • Zgłoś tę pracę