15 dni pracy/15 dni wolne - Pielęgniarka Bawaria/Niemcy
KGM Beratung Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy niemiecką firmą która współpracuje z ponad 200 ośrodkami opieki na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Legalna praca z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym tylko w ośrodkach dla seniorów, pracodawca jest niemiecki ośrodek, w którym pracuje pielegniarka i z którym posiada podpisana umowę o prace,nie pracujemy w zakresie całodobowej prywatnej opieki nad starszymi osobami.

Nasi Kandydaci / Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Oferujemy : - pielęgniarka pracuje w ciągu miesiąca 15 dni i 15 dni może wykorzystać na wyjazd do polski. - pracodawca opłaca czas 10 godzin podróży do polski, jak i 10 godzin podróży powrotnej - praca w domu opieki społecznej - umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi - wynagrodzenie miesięczne netto (na rękę) 2.

000,00 EUR (ok. 8.000,00 zł) brutto 3.000,00 EUR - wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele, święta, nocki oraz system zmianowy pracy - pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech - pomoc w zdobyciu certyfikatu językowego B2 - zapewniamy darmowe miejsce zamieszkania - zapewniamy darmowe wyżywienie Opis stanowiska : - podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarzy - nadzorowanie terminowości przyjmowania leków - proste zabiegi i inne czynności Wymagania : - wykształcenie pielęgniarskie - jeśli istnieje, jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec - znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+ - pomoc w uzyskaniu certyfikatu językowego B2 - referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc będą dodatkowym atutem - zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących - empatia i pogodne usposobienie Sposób aplikowania : Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : KGM.

Beratung(at)onet.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem : 576 182 300

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku