MAGAZYNIER - ZAŁADUNEK / ROZŁADUNEK ODZIEŻY
E&A Agencja Zatrudnienia
Szczecin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów z centrów dystrybucyjnych zajmujących się obsługą popularnej marki odzieżowej w miejscowości Lisse.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazyniera. Praca odbywa się systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz.

od 7 : 30 do 17 : 30.Zakres obowiązków : - do Twoich podstawowych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należał rozładunek oraz załadunek kontenerów z odzieżąOferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 10,60€ brutto / h- dodatek urlopowy : 8,30% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatekWymagania : - znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym- gotowość do podjęcia stałej współpracy- prawo jazdy kat. B mile widziane

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku