Pracownik produkcji w dziale ekstruzja PODSTAWA+PREMIA+DODATEK
FallWork
Poznan, Polska
17 d. temu

Zakres obowiązków : - prace pomocnicze przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu

  • pomoc operatorowi maszyn
  • przygotowywanie produktów niezbędnych do produkcji
  • odbieranie produktów z linii produkcyjnej
  • układanie, przenoszenie elementów
  • praca na różnych działach Wymagania : - chęć do podjęcia pracy
  • sprawność i siła fizyczna
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + dodatek zmianowy ok. 40%
  • premia uznaniowa do 500 zł brutto!
  • terminowe wynagrodzenie
  • umowa o pracę tymczasową
  • PRACĘ W SYSTEMIE PRACY III ZMIANOWYM, IV BRYGADOWYM
  • możliwość przejęcia przez Klienta
  • rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy
  • możliwość pracy od zaraz
  • Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub bezpośredni kontakt tel. : 790790544.

    Zapraszamy również do naszego biura ul. Towarowa 35, V piętro, Agencja Pracy FallWork

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Proszę o dołączanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.

    08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) . AgencjaPracyFallwork6231

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych