Praca szuka człowieka od ZARAZ!
Job Impulse
Łódź, Łódzkie
12 d. temu
source : Lento.pl

Strefa Job (Job Impulse Polska) agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000).

Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Nr ref. : PM / Lodz Tomaszowska1 / 092018 / JW Miejsce pracy : Łódź Górna lub Łódź Widzew Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży automotive poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku : Pracownik Linii Produkcyjnej Nasza oferta : -

bezpłatny transport do miejsca pracy z Pabianice, Piotrków Tryb., Moszczenica, Łask, Czarnocin, Orpelów, Łódź (Bałuty, Kaliski) -

praca na pełen etat - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + dodatek nocny) - terminowa wypłata wynagrodzenia - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową -

praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym lub 4brygadowym (atrakcyjny dodatek do wynagrodzenia) - dodatkowe benefity (m.

in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe) - możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą, co wiąże się z awansami wewnętrznymi Zadania : -

kontrola jakości, czyszczenie, - obsługa maszyn, uzupełnianie komponentów nadzór nad pracą maszyn - pakowanie gotowego wyrobu.

Nasze oczekiwania : - motywacja do pracy - zaangażowanie - gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub 4 brygadowym Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Job Impulse Polska Sp.

zo.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

z o.o. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu -

przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp.

z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych : iodo małpa jobimpulse.pl

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku