Nowoczesne metody pracy z uczniem
BPR Consulting
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma szkoleniowa BPR Consulting realizująca szkolenia w ramach projektów unijnych na terenie całego kraju zatrudni na umowę zlecenie / współpracę osobę do przeprowadzenia szkolenia dla nauczycieli : Kurs doskonalący dla nauczycieli "Twórcze lekcje w szkole" Wymagania : - wyższe wykształcenie - przygotowanie merytoryczne w tematyce szkolenia (ukończone studia, studia podyplomowe, szkolenia, kursy itp) - min.

40h doświadczenia w szkoleniu osób dorosłych w zakresie metod i form pracy z uczniami sprzyjających kształtowaniu kompetencji kluczowych i właściwych umiejętności przy zastosowaniu nowatorskich metod pracy z uczniem Do zrealizowania jest 40 godzin

 • 2 grupy 80 godzin w szkołach podstawowych na terenie Gminy Radziejowice Założenia programowe : 1. Wykorzystanie technik kryminalistycznych w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych 2.
 • Gamifikacja (grywalizacja, gryfikacja), jako narzędzie do zwiększenia aktywności i zaangażowania ucznia 3. Gry i zabawy przedmiotowe - konstruowanie pomocy dydaktycznych 4.

  Neurodydaktyka w praktyce szkolnej 5. Project Thinking - myślenie projektowe na lekcjach 6. Challenge Based Learning - innowacyjny model dydaktyczny 7.

  Jak wykorzystać potencjał pracy domowej w edukacji Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania swoich dokumentów z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  Jednocześnie informujemy, iż : Zgodnie z art.13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, jako administrator danych osobowych, informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BPR Consulting Paulina Rydz.

  Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust. 1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

  Dane osobowe będą przechowywane przez okres dwóch lat. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i zawarcia umowy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku