20 zł/h-Pracownik działu logistyki/Warszawa
IQFM
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie dla naszego klienta, jednej z największej sieci marketów budowlanych w Polsce poszukujemy chętnych osób do pracy na dziale logistyki.

Zakres obowiązków : Przygotowanie sklepu na wizytę klienta Dbanie o odpowiednią prezentację produktów Weryfikacja poprawności cen, przygotowywanie towaru na promocje Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Wymagania : Dyspozycyjność do podjęcia pracy stałej lub dodatkowej od zaraz Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań Skrupulatność i rzetelność Oferujemy : Stałą pracę w godzinach porannych Atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł brutto / h Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Szkolenia stanowiskowe, szkolenia na wózki widłowe Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku