Starszy Analityk/Specjalista w Zespole Finansowania
KPMG
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

We are 207 000 awesome and ambitious people who create reality.

Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia.

Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładnie wie, dokąd zmierza zawodowo.

Decyduje o tym, co wybiera, zamiast biernie korzystać z tego co dostaje. Jest otwarta na dialog, ale nie boi się wyrażać własnego zdania i ma realny wpływ na otaczającą rzeczywistość.

Podejmuje wyzwania, chce być dostrzegana, a nie przezroczysta dla otoczenia. Ceni naturalność i autentyczność, ale z drugiej strony potrafi umiejętnie kreować własny wizerunek.

To często indywidualista, który żyje według własnych zasad wśród innych ludzi z zasadami.

aktualnie poszukujemy :

Starszego Analityka / Specjalisty w Zespole Finansowania

Warszawa

w KPMG możesz pracować w :

księgowe

  • audyt ogólny
  • audyt instytucji finansowych
  • doradztwo podatkowe
  • usługi doradcze
  • kancelaria prawnicza D.Dobkowski
  • usługi księgowe
  • zakres obowiązków :

  • samodzielne wykonywanie zadań realizowanych przez Zespół Finansowania
  • budowę modeli finansowych na potrzeby pozyskania / restrukturyzacji finansowania,
  • przygotowania studium wykonalności, analizy opłacalności inwestycji oraz realizacji transakcji PPP
  • analizę finansową przedsiębiorstw oraz projektów inwestycyjnych
  • przygotowanie dokumentacji na potrzeby procesu pozyskania finansowania i innych raportów (memorandum informacyjne, analizy, prezentacje, term sheet)
  • bieżący kontakt z klientem
  • przygotowywanie ofert usług doradczych dla klientów
  • od kandydatów oczekujemy :

  • min. 3-4 lat doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie doradczej świadczącej podobne usługi w zakresie Corporate Finance / Transactional Services / Valuation lub w bankowości (Bankowość Korporacyjna i Inwestycyjna średnie i duże przedsiębiorstwa), pracująca na stanowisku analityka kredytowego lub analityka w dep.
  • strukturyzacji finansowania

  • wiedzy / doświadczenia w zakresie opracowania prognoz finansowych / budowy modeli
  • wykształcenia wyższego w zakresie ekonomii, finansów lub zarządzania
  • bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności MS Excel i podstaw VBA, MS Word i MS Powerpoint
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • wiedzy w zakresie analizy sprawozdań finansowych, wskaźników finansowych oraz oceny opłacalności projektów inwestycyjnych
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, dbałości o wysoką jakość realizowanych zadań i przygotowywanych materiałów
  • samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy
  • motywacji i zaangażowania oraz chęci rozwoju
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • tytuł CFA będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • udział w strategicznych projektach dla największych krajowych i zagranicznych klientów
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego
  • świetną atmosferę pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiągniętych wyników
  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny
  • dlaczego warto pracować w KPMG?

    projekty

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • prestiż
  • stała możliwość nauki i rozwoju
  • stabilne zatrudnienie
  • dobra atmosfera
  • szacunek do indywidualności
  • zbilansowany czas pracy
  • jasna ścieżka kariery
  • miedzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawe i innowacyjne projekty
  • wolontariat pracowniczy · program Corporate Wellness Care&Stay · nowoczesna przestrzeń biurowa · masaże w biurze · 15 dofinansowanych sekcji sportowych · imprezy integracyjne · świeże owoce · ubezpieczenie na życie · bilety do kina i teatru · karta multisport · prywatna opieka zdrowotna · przyjazne wprowadzenie do firmy · wsparcie kolegów i przełożonych
  • kariera.kpmg.pl

    KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

    2020 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative ( KPMG International ), podmiotem prawa szwajcarskiego.