Obsługa klienta międzynarodowego z językiem francuskim - praca zdalna
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
2 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Szczecin

Twoje obowiązki :

  • Współpraca z zespołem
  • Wsparcie zespołu w kluczowych sytuacjach
  • Bieżąca pomoc, podczas zamknięcia okresów rozliczeniowych (miesiąc, rok)
  • Sprawdzanie poprawności danych w systemie
  • Prac z systemem specjalistycznym SAP
  • Codzienne wykonywanie pozostałych obowiązków, związanych ze stanowiskiem (administracja i księgowość)
  • Wykonywanie bieżących operacji księgowych
  • Koordynowanie bilansu na kontach klienta
  • Sprawdzanie danych
  • Aktualizacja i korekta danych
  • Przygotowywanie raportów i dokumentów na potrzeby i życzenie klienta
  • Pracodawca oczekuje :

  • języka angielskiego, poziomc1 / b2 oraz języka francuskiego, poziomc1 / b2
  • ważne : znajomość obu powyższych jezyków obcych, stanowi warunek konieczny
  • doświadczenie związane z obsługą klienta (administracyjno-biurową)
  • wykształcenie kierunkowe, będzie stanowiło dodatkowy plus dla kandydata
  • chęć nauki i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • analityczny umysł i otwartość na zdobywanie wiedzy branżowej
  • zainteresowanie tematyką księgową / ekonomiczną / obsługą klienta
  • chęć rozwoju w dziale księgowym oraz obsłudze klienta
  • Pracodawca oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od pierwszego dnia współpracy)
  • Możliwość długoterminowej współpracy z firmą
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w korporacji
  • Zdobycie umiejętności z zakresu obsługi systemu SAP
  • Możliwość zdobycia awansów
  • Pełny pakiet szkoleń wprowadzających na stanowisko (w pełni płatny)
  • Narzędzia niezbędne do pracy, np. komputer.
  • Pracę w trybie zdalnym
  • Benefity np. karta multisport, prywatna opieka medyczna i inne.
  • Aplikuj