Specjalista ds. obsługi klienta - ubezpieczenia
Elefanco
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Specyfika pracy : Kontakt telefoniczny z osobą docelową w celu poszerzenia polisy o dodatkową opcję np. operacje, pobyt w szpitalu, na życie, wypadki lub choroba nowotworowa Miejsce pracy : Warszawa Oferujemy : elastyczny grafik, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, system premiowy i motywacyjny, konkursy, możliwość rozwoju w strukturach firmy, możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia na polecenie znajomego do pracy, możliwość wykupienia pakietu medycznego w LUX MED na dogodnych warunkach, komfortowe i przyjemne warunki pracy, płatne szkolenie.

Oczekujemy : wykształcenie minumum średnie, płynność wypowiedzi i poprawna polszczyzna, odporność na stres, skupienie na realizacji celu, sprawna obsługa komputera.

Godziny pracy : poniedziałek - czwartek w godz. 13 : 00 21 : 00, w piątki w godzinach 9 : 00-17 : 00 oraz w soboty w godz.

10 : 00-16 : 00 (jedna sobota pracująca. Elastyczny grafik. Stawka za godzinę pracy : 16 zł brutto Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV dołączając poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku