Stolarz Norwegia, od października, produkcja szaf
Intermundia Sp. z o.o.
Krakow, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Firma Intermundia Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje osób do pracy w Norwegii w charakterze : Stolarz - praca przy produkcji szaf wnękowychRozpoczęcie pracy na przełomie września i października, miejscowość Stranda, okolice AlesundBrak kwarantanny wjazdowej.

Wymagania- min. 3 letnie doświadczenie w pracach stolarskich- komunikatywny angielski- mile widziane doświadczenie w produkcji szaf wnękowychOferujemy : - możliwość podjęcia pracy tymczasowej w Norwegii,- pomoc organizacyjną w wyjeździe, - wsparcie związane z przyjazdem, rozpoczęciem pracy i aklimatyzacją- bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie własne- refundowane przeloty- 190 NOK / h brutto- rotacje 6 / 2 (z możliwością przedłużenia pobytu w Norwegii)Tel : 7 9 5 0 5 0 2 9 3Prosimy o przesyłanie aktualnych CV na adres b i u r o i n t e r m u n d i a .

p lFirma Intermundia posiada wpis do Rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 2694.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku