Pracownik przy produkcji kosmetyków
Randstad Polska Sp. z o.o.
Garwolin, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Chcesz podjąć stabilne zatrudnienie w fabryce produkującej i dystrybuującej kosmetyki? Aktualnie oferujemy różne stanowiska pracy.

ZAAPLIKUJ, ZADZWOŃ lub wyślij sms o treści "ZATRUDNIENIE" na numer 882 432 162 lub 882 432 167 oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o ofertach pracy jakie aktualnie posiadamy.

oferujemy

  • stawkę godzinową do 19,50 zł brutto - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad (składki ZUS i płatne urlopy)
  • możliwość długofalowej współpracy oraz awansu zawodowego
  • bogate paczki z kosmetykami raz na kwartał
  • pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach
  • dofinansowany dojazd do pracy na trasach :
  • Puławy Garwolin; Dęblin- Łaskarzew Garwolin; Zambrzyków Garwolin; Pilawa Garwolin; Żelechów Górzno Garwolin; Godzisz Garwolin;
  • Wilczyska Miastków Garwolin; Kletnia Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów Choiny Garwolin; Dudka - Garwolin

    zadania

  • kompletacja zamówień / przewożenie kartonów z produktami do miejsc kompletacji / obsługa prostych maszyn na produkcji
  • prace na linii produkcyjnej przy produkcji kosmetyków / obsługa prostych maszyn
  • oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !
  • Zgłoś tę pracę