Kierownik Jakości
Michael Page
Toruń, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Kierownika Jakości.

Główne zadania to rozwój kompetencji podległego zespołu oraz organizacja pracy działu jakości. Nowy pracownik będzie bezpośrednio raportował do Regionalnego Dyrektora Jakości oraz współpracował z doświadczoną kadrą zarządzającą w ramach grupy.

Informacje o kliencieNaszym klientem jest międzynarodowa organizacja, która posiada zakład produkcyjny w Polsce centralnej.

Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce i na świecie.

Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest około 40km na północ od Torunia.

Opis stanowiska - Zarządzanie kilkuosobowym działem jakości, obsługi klienta i reklamacji - Nadzór nad systemem zarządzania jakością zgodnie z normą ISO9001 : 2015 - Koordynacja lokalnych działań w celu wprowadzenia zintegrowanego systemu zarządzania opartego o globalne standardy korporacyjne w obszarze biznesowym - Zapewnienie zgodności z wymogami dyrektywy w sprawie urządzeń ciśnieniowych w procesie produkcyjnym i na produktach - Wsparcie i ścisła współpraca z centralą firmy w Niemczech w zakresie zatwierdzania produktów przez TÜV - Monitorowanie jakości produkcji i podejmowanie niezbędnych środków w przypadku wystąpienia usterki - Regularne składanie sprawozdań do centrali Niemczech - Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i udział w audytach klientówProfil kandydata - Wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii mechanicznej lub pokrewne - Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min.

3 lata - Dobra znajomość zasad utrzymania systemu zarządzania zgodnie z normą ISO9001 : 2015, - Znajomość zintegrowanych systemów zarządzania (ISO9001 / ISO14001 / OHSAS18001ISO45001), - Umiejętność praktycznego myślenia, zorientowanego na produkcję i na rozwiązania - Pewność siebie, asertywność, umiejętność kierowania zespołem - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w mowie i piśmie - Gotowość do odbywania okazjonalnych podróży służbowychOferujemy - Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego wraz z premią menadżerską oraz samochodem służbowym - Ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, system bonusowy oraz wsparcie w zakresie relokacji - Pracowniczy plan emerytalny PPE w całości finansowany przez Pracodawcę - Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku