Brygadzista Ekipy Budowlanej - Majster Budowy (zakres robót wykończeniowych)
Dussmann Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie, Polska
‎22 godz. temu
source : Jobs.pl

NET Service S.A. specjalizuje się w zakresie projektowania, instalacji, serwisie oraz konserwacji systemów teletechnicznych, elektrycznych jak również automatyki budynkowej, oraz drzwi automatycznych.

NET Service wchodzi w skład Grupy Dussmann - międzynarodowy Holding Dussmann, wiodący dostawca usług IFM w Europie Środkowo-Wschodniej.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, naszym Klientom oferujemy wsparcie w procesie całej inwestycji począwszy od koncepcji-projektu, aż do obsługi pogwarancyjnej.

Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom usług dla najbardziej wymagających Klientów.

Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Różnorodność zadań
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Możliwość wpływu na rozwój firmy
  • MMożliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Opis stanowiska :

    Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji.

    Zgłaszanie niezgodności lub braków w dokumentacji.

    Wykonywanie budowlanych wykończeniowych :

    Prace malarskie

    Układanie glazury i terakoty

    Montaż stolarki drzwiowej

    Wymagania :

    Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

    Przestrzeganie procedur i przepisów BHP, Jakościowych oraz Ochrony Środowiska

    Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

    Umiejętność pracy w zespole

    Zdolność szybkiego uczenia się, rzetelność, odpowiedzialność

    Samodzielność i samodyscyplina

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zgłoś tę pracę