Praca Pielęgniarki Niemcy 3500 euro/ mies szpital Freiburg
Prowork.PL
Opole
‎5 godz. temu
source : infoPraca

Praca Niemcy dla PIELĘGNIARKI luty 2022. Klient ProworkPL, firma medyczna w Niemczech zatrudni pielęgniarki z niemieckim do pracy w prywatnych szpitalach / klinikach we Freiburgu.

Wynagrodzenie od 3500 euro / mies + dodatki. Szukasz pracy jako pielęgniarz / pielęgniarka w Niemczech? Zarejestruj się na www.

prowork.pl i pracuj w Niemczech. Pracodawca zapewnia zamieszkanie i formalnościach związanych z uzyskaniem Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki w Niemczech.

Pracodawca w Niemczech klient Prowork.PL, zatrudni PIELĘGNIARKI z niemieckim do pracy w szpitalu / klinice we Freiburgu. Opcjonalnie oferty inne miasta w Niemczech.

Wymagane wykształcenie pielęgniarskie minimum licencjat i znajomość niemieckiego od poziomu A1 / A2. Jeśli wymagane / pracodawca pomaga w uzyskania pełnego Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki w Niemczech.

Opcje zatrudnia :

1. Krankenpfleger / Pielegniarka / Pielęgniarz - praca jako pielęgniarka z nostryfikacją dyplomu w Niemczech. Wynagrodzenie od 3500 Euro brutto / mies / 160 godz miesięcznie + dodatki.

Stawki do dalszej negocjacji w zależności od Twoich kwalifikacji.

Twoje dodatki do pensji : a) Praca w sobotę od 13 : 00 do 23 : 00 - 7,5% b) Praca nocna (22 : 00 do 6 : 00) - 15% c) Praca w niedziele - 25% d) Praca w święta - 35%

2. Hilfskraft / Pomoc Pielęgniarki / Pielęgniarza - nie jest wymagane doświadczenie, praca w okresie oczekiwania na uznanie kwalifikacji pielęgniarskich i / lub w okresie doszkalania znajomości j.

niemieckiego. Wynagrodzenie dla Hilfskraft - od 15 euro / godz. + dodatki / do negocjacji.

Mile widziani absolwenci kierunków pielęgniarskich oraz pielęgniarze / pielęgniarki z doświadczeniem w pracy w UE. Aplikuj z Proworkpl MED i pracuj jako pielęgniarka w Niemczech.

Pracodawca zapewnia dla pielęgniarek zakwaterowanie oraz, jeśli wymagane szkolenie z języka niemieckiego czy przeprowadzenie procedury uznania kwalifikacji pielęgniarskich w Niemczech.

Wymagania

znajomość języka niemieckiego - minimum poziom od A1 / A2

wykształcenie pielęgniarskie, minimum licencjat z pielęgniarstwa

gotowość do podjęcia pracy w Niemczech jako pielęgniarz / pielęgniarka luty - marzec 2022 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

Mile widziane również pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi ze znajomością Niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w uzyskaniu wizy i nostryfikacji dyplomu w Niemczech.

Warunki

Stanowisko : Pielęgniarka / pielęgniarz lub Pomoc pelęgniarki praca w Niemczech

Godziny pracy : pełny etat 160 godz / mies

Wynagrodzenie :

Pielęgniarka / pielęgniarz praca Niemcy od 3500 euro brutto / mies do negocjacji + dodatki

Pomoc pelęgniarki od 15 euro brutto / godz praca Pomoc pielęgniarki.

Stawki dla pielęgniarek do indywidualnej negocjacji w zależności od kwalifikacji kandydata.

Zamieszkanie : zamieszkania w pobliżu miejsca pracy zapewnione przez pracodawcę.

Lokalizacja : prywatne szpitale / kliniki Freiburg oraz opcjonalnie inne miasta w Niemczech

Kontrakt z pracodawcą : umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

Pomoc w szybkim uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu Pielęgniarki w Niemczech.

Jeśli wymagane / pomoc w szkoleniu z języka niemieckiego

Procedura rekrutacyjna

Jeśli chcesz pracować jako pielęgniarz / pielęgniarka w Niemczech zarejestruj się z Proworkpl MED i rozpocznij pracę jako pielęgniarka w Niemczech.

Pracuj i zamieszkaj w Niemczech.

Po otrzymaniu Twojej rejestracji na Proworkpl MED i Twojego CV, skontaktujemy się z Toba

i umówimy Cię na rozmowę Skype bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech.

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej.

Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8 / 46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.

kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

znajomość języka niemieckiego - minimum poziom od A1 / A2

wykształcenie pielęgniarskie, minimum licencjat z pielęgniarstwa

gotowość do podjęcia pracy w Niemczech jako pielęgniarz / pielęgniarka luty - marzec 2022 - Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

Mile widziane również pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi ze znajomością Niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w uzyskaniu wizy i nostryfikacji dyplomu w Niemczech.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku