Magazynier - Gdańsk Osowa - stałe zatrudnienie
MK Interim
Gdańsk, Pomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik magazynowy Gdańsk Osowa Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Kompletacja zamówień, segregacja towaru, uzupełnianie automatu, układanie towaru, prace pomocnicze, prace porządkowe.

Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca - później możliwość przejścia na umowę o pracę na korzystniejszych warunkach finansowych.

 • 17,00 zł brutto na godzinę (za pracę w ciągu dnia) - 19,00 zł brutto na godzinę (za pracę w godzinach nocnych) Dodatek weekendowy +2 zł brutto do każdej przepracowanej godziny.
 • Bonusy po okresie próbnym : dodatki frekwencyjne, premie półroczne, pakiet medyczny, pakiet sportowy. Praca zmianowa o różnych porach, również w godzinach nocnych (w zależności od działu, na który zostanie pracownik przydzielony) WYMAGANIA : -

  odpowiedzialność - sprawność fizyczna - dobry wzrok - książeczka sanepidowska - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal Lento.

  Informujemy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku