Operator wózka widłowego
InterKadra Sp. z o.o.
Przysucha, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko : Operator wózka widłowegoNr. referencyjny : OWW / 1119 / WAWMamy do zaoferowania : - Współpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową (po okresie próbnym możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta), - Stabilne warunki zatrudnienia, - Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20zł / h, - Opiekę koordynatora z ramienia agencji.

Do twoich obowiązków będzie należało : - Obsługa wózka widłowego, - Transport materiałów na terenie magazynu, - Kompletacja towaru według zamówień, - Załadunek i rozładunek towarów, - Kontrola jakościowa i ilościowa towaru.

Wymagania : - Uprawnienia na wózki widłowe UDT- warunek konieczny, - Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne, - Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Prosimy aplikować przez link zgłoszeniowy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku