Kierownik Robót
Michael Page
Poznań
2 d. temu
source : infoPraca
  • Generalny wykonawca w obszarze budownictwa przemysłowego,
  • Nadzór i koordynacja prac podwykonawców.
  • Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, Generalnego Wykonawcy specjalizującego się w realizacjach z obszaru budownictwa przemysłowego szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko Kierownika Robót.

    Opis stanowiska

    Nadzór realizacji robót budowlanych w oparciu o harmonogram, zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi, dokumentacją techniczną, warunkami umowy, BHP,

    Prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami,

    Nadzór prac podwykonawców i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,

    Dbałość o terminowe wykonanie robót budowlanych, nadzorowanie odbiorów etapów i rozliczeń,

    Współpraca z Kierownikiem Kontraktu, projektantami, nadzorem technicznym i podwykonawcami,

    Bieżące raportowanie przebiegu prac.

    Profil kandydata

    Doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót (najchętniej w obszarze budownictwa przemysłowego),

    Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane Budownictwo,

    Praktyczna znajomość prawa budowlanego,

    Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z podwykonawcami,

    Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

    Znajomość języka angielskiego mile widziana.

    Oferujemy

    Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

    Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów,

    Udział w ambitnych projektach, interesujących realizacjach,

    Pakiet benefitów.