Zatrudnię spawaczy MIG/MAG
Z-POL
Zielona Góra, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

SPAWACZ MIG / MAG Nasza Firma posiada kontakty z liderami branży przemysłowej w Polsce i za granicą. Obecnie intensywnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacz MIG / MAG w województwie Lubuskim, Dolnośląskim oraz Opolskim.

Dzięki mocno rozwiniętej współpracy z naszymi partnerami, możemy zaoferować dla naszych pracowników najbardziej odpowiednie miejsce pracy.

Obowiązki : - spawanie metodą MIG / MAG 135,136 - spawanie stali czarnej, stali nierdzewnej - praca z dokumentacją techniczną - wykonywanie prostych prac ślusarskich Wymagania : - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - umiejętność spawania FW (spoiny wielościegowe) - umiejętność spawania BW (blachy o grubości min 15mm) - aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane - dokładność i sumienność - pracowitość - dyspozycyjność Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o legalną umowę na długi okres, - ubezpieczenie - zakwaterowanie - pomoc w uzyskaniu certyfikatów - uzyskanie niezbędnych dokumentów pobytowych dla obcokrajowców Kontakt : e-mail : tel.

507 984 505 Prosimy o przesłanie skanów certyfikatów. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) Наша фірма має контакти з лідерами промислових галузей в Польщі та закордоном.

На даний момент шукаємо кандидатів на посаду зварювальник MIG / MAG (воєводство Західнопоморське) Обов'язки : - зварювання методом MIG / MAG - зварювання чорної сталі, нержавіючої сталі - праця із технічною документацією - виконання простої слюсарської роботи Вимоги : - професійний досвід на подібному місці праці - вміння зварювання FW (кілька рівневі шви) - вміння зварювання BW (металеві листи з мінімальною товщиною 15 мм) - сертифікат 136, 135 - актуальні сертифікати зварювальника додатковий плюс - точність і ретельність - працьовитість Пропонуємо : - робота в фірмі з усталеною позицією - проживання - сприяємо у виготовленні дозволу на працю, дозволу на проживання (карти побиту) - стабільна зайнятість Просимо надіслати скановані копії сертифікатів та паспортів на адрес У листі просимо вказати посаду та номер телефону.

Просимо додати наступну фразу : Виражаю згоду на обробку моїх персональних даних розміщених у моїй заяві для потреб, які необхідні для реалізації процесу рекрутації (згідно із Законом з дня 29 серпня 1997 р.

про захист персональних даних tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,поз. 926, ze zm.) Контакт : 507984505