ASYSTENT / ASYSTENTKA WYCHOWAWCY
SOS Wioski Dzicięce
Karlino, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem oraz pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom.

Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie z powodzeniem realizuje swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : ASYSTENT / ASYSTENTKA WYCHOWAWCY Miejsce pracy : SOS Wioska Dziecięca w Karlinie (zachodniopomorskie) Nr referencyjny : AW / PK / 07 / 19 / jobs.

pl GŁÓWNE ZADANIA : Asystent / ka wychowawcy zapewnia wsparcie w wykonywaniu pracy Wychowawców / Rodziców SOS i pomaga we wszystkich obowiązkach : opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych i społecznych dzieci, organizowaniu im czasu wolnego.

Asystent / ka zastępuje wychowawcę SOS w razie jego nieobecności. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci i specjalistami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

NASZE WYMAGANIA : ukończone studia wyższe na jednym z wymienionych kierunków : pedagogika, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inny, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-

wychowawczą, wysoka motywacja do pracy z dziećmi, doświadczenie w bezpośredniej pracy z dziećmi i / lub rodzinami, wrażliwość na potrzeby dzieci i umiejętność reagowania na zgłaszane przez nie problemy, umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, praktyczne umiejętności życiowe, dyspozycyjność, niekaralność.

OFERUJEMY : Współpracę w oparciu o umowę zlecenie Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, superwizje Możliwość nauki języka angielskiego

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku