Operator produkcji (m/k)
Trenkwalder
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl
-

Obowiązki : - obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, - układanie towaru na siatki i palety, - układanie kartonów, - obsługa urządzenia do owijania folią palet, - przewożenie towaru na paletach, - wprowadzenie danych do systemu komputerowego, - dbanie o porządek na stanowisku pracy, - przestrzeganie zasad BHP, - współpraca z zespołem.

Wymagania : - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, - doświadczenie w pracy o podobnym charakterze, - zaangażowanie w powierzone obowiązki, - odpowiedzialność za powierzone zadania, - sumienność i rzetelność.

Oferujemy : - umowę o pracę na pełen etat, - pracę w firmie, która przyczynia się do ratowania życia, - od pierwszego miesiąca możliwość zarobienia nawet 4 300 zł brutto (bez nadgodzin), - pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta), - możliwość nadgodzin w soboty, - dodatek za polecenie pracownika do 1 000 zł brutto, - opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego, - pracę w czystych, klimatyzowanych warunkach, - darmowy barek kawowy do dyspozycji pracowników (kawa, herbata, soki, gorąca czekolada bez ograniczeń), - możliwość pracy z najlepszymi w branży, - łatwy dojazd komunikacją miejską (mieścimy się przy Wrocławskim Parku Technologicznym), - realna możliwość zatrudnienia przez naszego klienta po 4 miesiącach współpracy.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku