Slusarz z umiejetnoscia spawania
DAAR Personal Service GmbH
Katowice, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

DAAR Personal Service GmbH jest lider na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób.

W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.

Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Slusarz Miejsce pracy : Niemcy, Halle oraz inne lokalizacje Opis stanowiska

 • Przygotowanie materiału
 • Montaż elementów konstrukcji kontenerowych
 • Produkcja elementów według rysunków
 • Testowanie materiałów zgodnie z wytycznymi Wymagania Gotowość do podjęcia pracy od zaraz Ukończone szkolenie zawodowe w branży metalowej Doświadczenie zawodowe jako monter konstrukcji stalowych, stoczniowych, inżynierii budowlanej lub podobnych.
 • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie procesów spawania MAG (135 / 136 / 138 / 111)Chęć pracy na zmiany poranne i popołudniowe Oferujemy stalą niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych stawkę godzinową od 12,63 € do 16,00 € dietę za przepracowany dzień w wysokości od 50 € do 60 € netto możliwość pracy w nadgodzinach opiekę polskiego koordynatora brak zeitkonta

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku