Inżynier Produktu
Wyższe Piętro HR
Skawina, małopolskie
1 d. temu
source : FACHPRACA

Nasz klient Grupa FERRO to jeden z największych producentów i dystrybutorów armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży na rynkach międzynarodowych.

Grupa jest w gronie największych dostawców w segmencie zarządzania ekonomicznym zużyciem wody i ekologicznymi źródłami ciepła w Europie Centralnej.

FERRO prowadzi swoją działalność głównie w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Mołdawii, Bułgarii, Rosji, Białorusi, Chorwacji na Węgrzech i Litwie.

W ramach współpracy rozpoczynamy rekrutację na stanowisko Inżyniera produktu.

Zakres obowiązków :

 • Uzyskiwanie wymaganych certyfikatów higienicznych krajowych oraz zagranicznych produktów
 • Udział w uzyskiwaniu dopuszczeń dla produktów oraz monitorowanie przepisów prawnych
 • Odpowiedzialność za proce akceptacji próbek wzorów w zakresie analizy jakości, kontaktów z dostawcą nowych produktów, przygotowywania dokumentacji zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi oraz dla zatwierdzonych próbek, opracowywania sprawozdań z badań wstępnych wykonanych w laboratorium
 • Udział w procesie certyfikacji produktu
 • Wdrażanie odpowiednich korekt produkt podczas jego cyklu życia
 • Wsparcie techniczne dla Product Managerów
 • Realizowanie przyjętej Polityki Jakości i wykonywanie zadań określonych w procedurach, regulaminach, procesach i instrukcjach systemu jakości ISO
 • Profil :

  Kandydat na to stanowisko powinien posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjnej oraz szeroko rozumianej technice grzewczej, w zakresie odpowiedzialności za tworzenie i korygowanie poprawności dokumentacji technicznej oraz znajomość formalnych wymogów rynkowych w odniesieniu do produktów grzewczych i instalacyjnych.

  Ważne jest aby kandydat był dobrze zorganizowany w pracy oraz z łatwością komunikował się z zespołem, z którym będzie pracował.

  W ramach współpracy firma proponuje :

  Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku, rabat na produkty firmy oraz dodatek urlopowy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku