Fizjoterapeuta oferta pracy w Szwajcarii
Job Agenten Anna Schimizek
Częstochowa, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś Fizjoterapeutą? Chcesz pracować w Szwajcarii? Blisko Francji? Zarobek od 4500 CHF? Nasz klient oferuje :

  • Zarobek 4500 CHF brutto
  • Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • Prace dla 2 fizjoterapeutów. My oferujemy :
  • Sprawne Przeprowadzenie nostryfikacji
  • 7-letnie doświadczenie
  • Sprawdzonych pracodawców
  • Kontakt z osobami, które juz za naszym pośrednictwem pracują za granicą
  • Zawsze aktualne oferty pracy, dopasowane do twoich kwalifikacji oraz oczekiwań. Ty oferujesz :
  • Zawód : fizjoterapeuta
  • Znajomość języka Niemieckiego B1
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Chęć rozwoju zawodowego. Zgłoś się : - nawiąż kontakt z nami również pod polskim numerem telefonu podanym do kontaktu - SMS o treści fizjo -
  • oddzwaniamy - prześlij nam swoje aktualne CV / można w pl. wersji językowej / . Zasady Lento : Nie podawaj numeru telefonu, adresów stron internetowych i e-

    mail w tytule i opisie ogłoszenia więc prosimy o kontakt na specjalnie udostępniony polski numer telefonu , mile widziany SMS o treści Fizjo , oddzwonimy.

    ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU TAM WSZYSTKO O NAS I INNE NASZE OFERTY !! Job Agenten Anna Schimizek Pfluggasse 6b 89312 Günzburg Aktualne oferty oraz referencje na znajdziesz na naszej stronie Internetowej

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych