Social Media Specialist
MEDIASMOBILE
Łódź, PL
6 d. temu

OPIS STANOWISKA :

tworzenie strategii narracji w mediach społecznościowych, współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych, strategii komunikacyjnych brandowych i dotyczących kampanii społecznych w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, YouTube itd.)

prowadzenie profili w social media wybranym kampaniom

monitorowanie, analiza skuteczności i optymalizacja kampanii

analiza trendów social media i nowych możliwości

kontakt i utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem

tworzenie atrakcyjnych treści na strony internetowe

współpraca z mediami, blogerami / blogerkami

przygotowywanie ofert przetargowych

WYMAGANIA :

minimum roczne doświadczenie w agencji interaktywnej lub agencji PR (w zakresie social mediów)

bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych, m.in. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn od strony prowadzenia fanpage’a oraz prowadzenia kampanii reklamowych

doświadczenie w tworzeniu contentu w mediach społecznościowych i zarządzaniu profilem

znajomość narzędzi : Facebook Ads, Ad Words, Google Analytics,

zainteresowanie nowymi mediami, znajomość trendów i najnowszych rozwiązań w obszarze social media

umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji

samodzielność i zdolność do szybkiego uczenia się

komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY :

swobodną atmosferę i kreatywny zespół

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

możliwość rozwoju i awansu

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych