Partner prowadzący salon prasowy Trafika w Jeleniej Górze
Tabak Polska
Jelenia Góra, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 170 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia na zasadach ajencji w oparciu o działalność gospodarczą salonu prasowego w województwie wielkopolskim w Jeleniej Górze Do Twoich obowiązków będzie należało : - Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp.

z o.o. - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych Poszukujemy : - osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi - gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej - przedsiębiorczych i nastawionych na sukces - pozytywnie nastawionych do klienta - zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy - potrafiących obsługiwać komputer

 • Oferujemy : - w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy - wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży - doskonale dobrany asortyment - stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej - koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska - profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego - wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu - wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych Zapoznaj się na jakich zasadach i kto będzie je przetwarzać Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Tabak Polska Sp.
 • z.o.o z siedzibą w Wrocławiu (53-609) ul. Fabryczna 14.Podane przez Panią / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

  Podane przez Panią / Pana dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 2 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej nie przez okres 2 lat o dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

  Odbiorcami danych osobowych będą podmioty publikujące ogłoszenia o pracę, dostawcy systemów zarządzania rekrutacjami, dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Tabak Polska Sp.

  z o.o. oraz wspierające ich bieżącą obsługę na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art.

  28 RODO. Podane przez Panią / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 • Posiada Pan / Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku