Pracownik biurowy
Kadry Serwis Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
10 d. temu

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy przemysłowo-handlowej, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko : Pracownik biurowy Miejsce pracy : Szczecin Obowiązki : -

Wpisywanie i wydawanie zleceń na produkcji, - Obsługa klienta. Wymagania : - Wykształcenie min. średnie, - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, -

Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku, - Możliwość rozwoju zawodowego oraz językowego. W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel.

531-641-084, aplikację CV proszę przesyłać poprzez naszą stronę https : / / kadryserwis.pl / pracownik-biurowy / Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp.

z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w / w firmę.

Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej. 11779 numer wpisu Agencji

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku