KOSZTORYSANT - OFERENT - praca biurowa w BUKU k.Poznania
BROS FABRYKA OKIEN
Buk, Wielkopolskie
5 d. temu

BROS S.J. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV I ALU Firma BROS S.J. jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki PVC oraz Aluminium .

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy młodych, dynamicznych osób, na stanowisko : KOSZTORYSANT - OFERENT Miejsce pracy : Buk(okolice,pow.

poznański) Region : wielkopolskie Opis stanowiska : Pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami Koordynacja działań handlowych Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych Kontakt z dostawcami Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Wymagania : Motywacja do pracy Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Doświadczenie w sprzedaży mile widziane w branży budowlanej Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz pomiar okien u klienta Samodzielność i kreatywność w działaniu Prawo jazdy kat.

B Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Kontakt z najnowszymi technologiami w branży Możliwość realizacji własnych pomysłów Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Samochód Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U.

z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku