Magazynier
Firma Inter Cars
ul. Jutrzenki
28 d. temu

Do Filii Inter Cars S.A. w Warszawie przy ul. Jutrzenki 98, poszukujemy kandydatów na stanowisko : Magazynier

Opis stanowiska :
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Skrupulatności i dokładności
  • Podstawowej wiedzy na temat części samochodowych
  • Podstawowych umiejętności obsługi komputera
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • Kandydatom oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania
  • Wynagrodzenie : podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Administratorem danych osobowych jest MAX CHROBAK JANKOWSKI SKALSKI GRZYBOWSKI GANC SP. J., 02-903 Warszawa Ul. Powsińska 64 .

    Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji.

    Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.