Pakowacz/ka
Grupa Progress
Jarocin, Wielkopolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

POSZUKUJEMY OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ W MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM W OKOLICACH POZNANIA Zakres obowiązków : - obsługa aplikacji ewidencjonującej zamówienia -

układanie artykułów na specjalnie przygotowanych w tym celu wózkach - rozwożenie towaru na wyznaczonym obszarze - kontrola jakości produktów Oczekiwania : -

dyspozycyjność - gotowość do pracy fizycznej, głównie w pozycji stojącej - umiejętność pracy w zespole Nasza oferta : - wynagrodzenie 15,50 zł brutto / godz.

 • do 200 zł comiesięcznej premii - praca w systemie 3-zmianowym (6 : 00-14 : 15, 14 : 15-22 : 30, 22 : 15-6 : 15) - zapewniony bezpłatny transport Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
 • o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku