Konsultant ds. Obsługi Klienta
Telbridge Sp z o.o.
Częstochowa, Śląskie
4 d. temu

Stanowisko : Konsultant ds. Ubezpieczeń Miejsce pracy : Częstochowa Firma, dla której świadczymy usługi jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie.

Istnieje od kilkunastu lat na rynku polskim. Na swoją renomę i Klienci chętnie chcą korzystać z naszych ofert. Do swojego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Konsultanta ds.

Ubezpieczeń Poszukujemy osób, które : - Chcą odnosić sukcesy i podnosić swoje kwalifikacje - Chciałyby poznawać nowych ludzi -

Są samodzielne, kreatywne i przedsiębiorcze - Potrzebują stabilnego, stałego zatrudnienia - Potrafią dobrze zarządzać swoim czasem -

Nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń Oferujemy : - Stawkę godzinową od 13,70 zł / h + wysokie premie, które nie trudno jest zdobyć -

Kartę Multisport i ubezpieczenie grupowe - Szkolenia, za które Ci zapłacimy i wsparcie na każdym etapie kariery - Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb (wymagamy min.

16 h tygodniowo) - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy -

aż 500 zł bonusu za posiadane doświadczenie - 300 zł bonusu za każdą osobę, którą nam polecisz Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia terminu rozmowy rekrutacyjnej.

Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul.

Urzędnicza 16, 25 729 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w / w celu.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku