Au pair Hiszpania/ praca, nauka i zwiedzanie!
Prowork
Warszawa, Mazowieckie
9 d. temu

Au Pair Hiszpania! Opieka nad dziećmi i nauka hiszpańskiego! Jeśli chcesz zamieszkać w Hiszpanii i poznać codzienne życie w tym kraju zostań Au Pair.

Oferujemy pobyty językowe Au Pair u rodzin w Hiszpanii. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi mieszkasz z rodziną hiszpańską i chodzisz na kursy językowe! Biuro Prowork od 19991 roku organizuje bezpieczne pobyty językowe u rodzin w Madrycie, Barcelonie, Sewilli i innych miastach w całej Hiszpanii.

Jeśli planujesz swój gap year i chcesz wyjechać do Hiszpanii - zostań Au Pair! Znajomość hiszpańskiego nie jest wymagana! Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Hiszpania :

 • wiek 18- 29 lat
 • dobra znajomość angielskiego (preferowana) lub hiszpańskiego
 • doświadczenie w opiece nad dziećmi
 • zainteresowanie kulturą Hiszpanii i nauką hiszpańskiego
 • osoba bezdzietna, niezamężna i niepaląca
 • mile widziane osoby z doświadczeniem jako au pair w Anglii czy USA. Teraz możesz poznać Hiszpanię i nauczyć się drugiego języka!
 • Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j.
 • obcego. Au Pair w Hiszpanii ma zagwarantowane : 9 - 12 miesięczny pobyt u rodziny hiszpańskiej jako Au Pair bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie Kieszonkowe min 280 Euro / mies.

  opieka medyczna na podstawie karty EKUZ. Jak się zgłosić do Programu Au Pair Hiszpania i załatwić formalności Zostań Au Pair w Europie i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w UK, Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Islandii czy Francji.

  Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair. Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair.

  Teraz cała aplikacja online i prosta procedura. Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych Au Pair! You Tube : Prowork Au Pair Agency Poland Instagram : prowork.

  aupair Facebook : Prowork Au Pair Agency Warsaw Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair Prowork Au Pair.

  Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku