Software Engineer .NET - C#, SQL
Team Quest
Sosnowiec
27 d. temu

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście :

  • Chorzów
  • Skontaktuj się z nami inUdostępnij Formy umowy : Umowa o pracę B2B / Kontrakt

    Opis stanowiska :

  • Projektowanie, implementację, rozwój i utrzymywanie systemów informatycznych;
  • Pracę z bazami danych MS SQL;
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji;
  • Udział w testowaniu aplikacji.
  • Oczekiwania :

  • Co najmniej 2-3-letnie doświadczenie w programowaniu w .Net;
  • Znajomość C#;
  • Znajomość SQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Znajomość technologii Microsoft Visual Studio, Design patterns, Web Services : REST i / albo SOAP API;
  • Chęci do rozwoju i uczenia się nowych technologii;
  • Samodzielność oraz myślenie ukierunkowane na rozwiązywanie problemów.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie umowa o pracę bądź B2B;
  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm na świecie;
  • Stacjonarną pracę w biurze nad projektami realizowanymi na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich;
  • Długoterminowe i interesujące projekty;
  • Pracę z nowymi technologiami;
  • Elastyczne formy współpracy;
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania;
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna z możliwością rozszerzenia na rodzinę karta MultiSport dla pracownika i rodziny Ubezpieczenie na życie + NNW Lekcje języka angielskiego
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie z integracją systemów;
  • Doświadczenie przy rozwoju SQL;
  • Znajomość bądź chęć poznania technologii HTML5, CSS, JavaScript oraz nowszych framewok'ów jak Angular, React, Knockout albo Redux itd.;
  • Doświadczenie pracy w Scrum'ie;
  • Znakomość JIRA, Git.
  • Wyślij CV oferta pracy IT IT praca Sosnowiec Praca programista C# Praca programista .NET Praca programista SQL język angielski

    design patterns Visual Studio webservices Microsoft .NET REST SOAP SQL C#

    JavaScript KnockoutJS HTML JIRA CSS GIT

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych