Przedstawiciel Handlowy
INEA
Poznań Polska
6 d. temu

TO NIE BĘDZIE SPOKOJNA

PRACA ZA BIURKIEM Poszukiwany

Twoje zadania

  • prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta indywidualnego w formie D2D (odwiedzasz klienta w domu bez wcześniejszego umówienia)
  • będziesz aktywnie monitorował działania konkurencji i osobiście współtworzył dedykowaną ofertę
  • będziesz sprzedawał usługi INEA na bardzo trudnych terenach
  • Mile widziane

  • determinacja - to zadanie tylko dla najlepszych i najbardziej zdeterminowanych!
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (D2D)
  • nastawienie do ciężkiej pracy - ostrzegamy, że nie będzie łatwo
  • gotowość na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów
  • Mamy dla Ciebie

  • bazę adresów z infrastrukturą INEA
  • narzędzia pracy : smartfon, laptop i samochód
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych, bez których nie puścimy Cię w teren
  • cykliczne szkolenia sprzedażowe
  • mentora, który pokaże Ci realnie, jak wygląda praca w praktyce
  • dowolną formę współpracy (do wyboru : umowa zlecenie, umowa o pracę lub współpraca na własnej działalności)
  • podstawę plus niczym nieograniczoną prowizję sprzedażową
  • średnie wynagrodzenie na poziomie 5 - 6 tysięcy brutto, ale Ty chyba nie chcesz być średniakiem?
  • dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne
  • kartę Multisport i kafeterię MyBenefit
  • prywatną opiekę medyczną
  • najlepszy internet w okolicy, prawie za free! : )
  • Inne benefity praca zdalna narzędzia pracy prywatna opieka medyczna karta Multisport

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych