Marketing Cloud Solution Expert
PwC
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
‎21 godz. temu
source : KarierawFinansach.pl

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii .

Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience.

Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie.

Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Technologia w PwC odpowiada na dynamiczne zmiany w otaczającym nas świecie oraz potrzeby naszych klientów. W ramach naszego zespołu wdrażamy u klientów rozwiązania oparte na platformie Salesforce - światowego lidera w obszarze CRM.

Dzięki bliskiej współpracy z Salesforce mamy dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz innowacyjnych rozwiązań. Na naszych projektach pracujemy z najnowszymi produktami Salesforce (jak Salesforce Field Service, Revenuer Cloud, Heroku, Vlocity, Tableau CRM, Marketing Cloud czy Interaction Studio).

Dołącz do największego zespołu Salesforce w Polsce, rozwijaj się w tej technologii pod okiem naszym ekspertów, skorzystaj z szerokiego programu szkoleń i zmieniaj z nami świat na lepsze!

Marketing Cloud Solution Expert

Twoją rolą będzie

Udział i prowadzenie spotkań z potencjalnymi klientami, mającymi na celu zbieranie oraz doprecyzowanie wymagań biznesowych jak również podjęcie decyzji w kwestiach procesów pokrywanych systemami Marketing Automation

Rola doradcza podczas planowania procesów Marketing Automation dla potencjalnych klientów w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe

Analiza i szacowanie wymagań biznesowych oraz mapowanie ich na funkcjonalności dostępne na platformach ekosystemu Salesforce

Wsparcie oraz praca przy ofertach RFI / RFP w odpowiedzi na wymagania klienta (w obszarze Marketing Automation)

Przygotowywanie i prezentacja demo systemu dla klientów

Zarządzanie bazą materiałów demo oraz akceleratorów Marketing Automation

Udział w analizie, projektowaniu oraz wdrażaniu funkcjonalnych rozwiązań Marketing Automation

Prowadzenie warsztatów treningowych oraz sesji inspiracyjnych dla klientów

Oczekiwania

2+ lata doświadczenia pracy w obszarze marketing automation (po stronie dostawcy bądź klienta)

Dobra organizacja pracy oraz uwaga do szczegółów

Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość tłumaczenia koncepcji technicznych osobom nie powiązanym z technologią (w tym w języku angielskim, poziom C1)

Rozumienie procesów zarządzania kampaniami marketingowymi w obszarach B2B oraz B2C

Dobra znajomość narzędzi MarTech (personalizacja, optymalizacja, analityka, integracja, rozwiązania DMP)

Dobra znajomość standardów i praktyk automatyzacji marketingu

Chęć do nauki nowych systemów marketing automation oraz nowych technologii

Nice-to-have : certyfikaty Salesforce Marketing Cloud

Co Ci oferujemy

Długofalową współpracę

Szkolenia techniczne i certyfikacje

Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna wraz ze stomatologią, ubezpieczenie, multikafeteria itp.)

Możliwość pracy zdalnej

Elastyczny czas pracy - w zależności od projektu

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.

k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek : https : / / www.pwc.pl / pl / o-nas / lista-spolek-pwc.

html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako : PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko.

Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np.

targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności .

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku