Analityk ds. transakcji strukturyzowanych
mBank S.A.
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : KarierawFinansach.pl

Od nas dostaniesz : Kartę

sportową

Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

Elastyczny czas pracy

Prywatną opiekę medyczną

Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

mBank ostrzega :

Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!

miejsce pracy : Warszawa, nr referencyjny : ASZ / 004 / 0120

Twoje zadania :

  • dokonywanie analizy finansowej w zakresie finansowania projektów inwestycyjnych, przejęć, wykupów lewarowanych, z uwzględnieniem analizy branży / rynku
  • dokonywanie analizy aktualnej sytuacji klienta oraz struktury transakcji
  • analizowanie modeli finansowych klientów
  • przygotowywanie raportów oceniających analizowanych projektów
  • przygotowywanie wniosków na komitet kredytowy
  • współpraca z Project Managerem przy strukturyzowaniu transakcji i negocjacjach z klientem
  • przygotowywanie raportów monitorujących sytuację klienta według wewnętrznych wzorców
  • Czy masz to coś?

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości, ekonomii
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku analitycznym
  • wiedzę z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw, projektów inwestycyjnych
  • zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • umiejętność sporządzania modeli finansowych w MS Excel
  • znajomość MS Office, systemu SK, aplikacji CRM
  • płynną znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • otwartość na zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo
  • Poszukujemy osób odpowiedzialnych, skrupulatnych, potrafiących pracować w zespole, z wysoką kulturą osobistą.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych