Specjalista ds. zleceń międzynarodowych z językami obcymi
ANTAL
Poznań, Wielkopolskie
‎17 godz. temu
source : Lento.pl

Jeśli spełniasz następujące warunki : - dobrze znasz język angielski - dobrze znasz drugi język obcy - francuski, niemiecki, włoski, hiszpański - posiadasz doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub administracji (mile widziane) - znasz obsługę pakietu MS Office .

 • to jesteś idealnym Kandydatem! Nie czekaj! Aplikuj! Do twoich obowiązków należeć będzie : - Analiza poprawności danych dotyczących umów, cen, danych klientów, zamówień i faktur - Codzienny kontakt w języku obcym (z klientem oraz ze współpracownikami) drogą mailową, telefoniczną lub przez chat - Uzupełnianie i wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie raportów - Optymalizowanie procesów W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz : - konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.
 • in. owocowe dni, elastyczne godziny pracy, szkolenia językowe, wyjazdy integracyjne) - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - interesująca i samodzielna praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze organizacyjnej - możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy - możliwość udziału w ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu - szansa na wyjazd zagraniczny - możliwości wykorzystania języków obcych w codziennej pracy szeroki pakiet treningów i szkoleń - przyjazna atmosfera pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV klikając w przycisk aplikowania.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku