Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego
IRKL
Katowice, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wielojęzyczną obsługą klientów z różnych branż, poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością j.

niemieckiego na stanowisko : Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego Miejsce pracy : Katowice Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami biznesowymi z branży e-

commerce w języku niemieckim . Czego wymagamy? - znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2 / C1, - komunikatywności, -

dobrej znajomości obsługi komputera. Oczekujemy niewiele, oferując w zamian szereg korzyści i komfortowych warunków pracy! Co oferujemy?

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - wynagrodzenie : 5000 zł / m-c brutto + dodatki za pracę w weekendy + premie miesięczne w wysokości do 1000 zł brutto, -
 • benefity pozapłacowe (karta MultiSport / prywatna opieka medyczna), - płatne przerwy w ciągu dnia, - pakiet relokacyjny : 2000 zł (dla osób spoza województwa śląskiego), -

  dogodną lokalizację pracy, - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). APLIKUJ! Wyślij swoje CV (pamiętaj o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) na adres : Więcej informacji uzyskasz pod nr tel.

  535 995 195 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora : Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp.

  z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.

  Informujemy, że Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL : wyraź zgodę na przetwarzanie danych : umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do : Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.

  org / pl / regulamin / Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku