Doświadczony/na Asystent/ka w zespole Celno-Akcyzowym Indirect Tax, dział Doradztwa Podatkowego, EY
EY
Warszawa, PL
4 d. temu

Doświadczony / na Asystent / ka w zespole Celno-Akcyzowym Indirect Tax, dział Doradztwa Podatkowego, EY Polska

Poszukujemy kandydatów i kandydatek w szczególności w Warszawie i Wrocławiu, ale jesteśmy również otwarci na osoby zainteresowane rekrutacją z Łodzi, Katowic, Krakowa, Poznania i Gdańska

Zespół Indirect Tax Global Trade pomaga Klientom w rozwiązywaniu szeregu problemów podatkowych i celnych związanych z międzynarodowym obrotem towarowym.

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku i problemy współczesnego handlu międzynarodowego, a do tego masz zapał i otwartość na nowe pomysły ta oferta jest dla Ciebie !

Jako szybko rozwijający się zespół w pełni wykorzystujemy globalny zasięg oraz doświadczenia firmy EY, przez co świetnie współpracujemy z naszymi klientami w projektach o zasięgu międzynarodowym.

Możliwości, które na Ciebie czekają :

  • realizacja projektów doradczych z zakresu cła, akcyzy i VAT związanych z międzynarodowym obrotem towarowym;
  • współpraca z zespołem doświadczonych doradców o uznanej renomie na rynku usług profesjonalnych w Polsce i za granicą,
  • rozpoczęcie lub rozwijanie umiejętności kierowania zespołem asystentów;
  • możliwość wyboru własnej ścieżki kariery obejmującej doradztwo w zakresie cła, akcyzy, VAT lub połączenie powyższych obszarów;
  • udział w szkoleniach merytorycznych;
  • hybrydowy model pracy (2-3 dni w tygodniu w biurze)
  • nauka i rozwój kompetencji miękkich oraz językowych.
  • Twoje główne zadania :

  • kompleksowa analiza zagadnień z zakresu cła, podatku akcyzowego i VAT przede wszystkim w zakresie towarowego obrotu międzynarodowego i łańcuchów dostaw,
  • uczestnictwo w projektach dla klientów EY w zespole Indirect Tax Global Trade,
  • weryfikacja pracy młodszych konsultantów,
  • praca bezpośrednio z Menedżerem lub Partnerem;
  • bezpośredni kontakt z klientami EY, uczestnictwo w spotkaniach / telekonferencjach.
  • Umiejętności, które wykorzystasz :

  • entuzjazm i otwarcie na interesujące i zróżnicowane zadania,
  • dobra organizacja pracy,
  • delegowanie zadań;
  • zaangażowanie i rzetelne podejście do pracy,
  • zdolności analityczne i znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Word oraz Excel),
  • umiejętności pracy w zespole oraz samodzielność,
  • chęć rozwoju,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Twoje dotychczasowe doświadczenie :

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy przy projektach związanych z przepisami celnymi lub przepisami w zakresie podatku akcyzowego.
  • Znajomość VAT będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Status absolwenta studiów magisterskich (preferowane kierunki finansowe, ekonomiczne, prawnicze),
  • Docenimy również :

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z międzynarodowymi klientami;
  • Praca na projektach z udziałem nowych technologii.
  • Pasujesz do nas jeśli :

    Jesteś osobą zaangażowaną w pracę, lubisz pracować z ludźmi i cenisz sobie możliwości rozwoju pracując w międzynarodowej firmie.

    Liczy się również bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych i chęć podnoszenia skali innowacji coraz wyżej.

    Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę z uznanymi specjalistami na rynku,
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansów.
  • a także :

  • najlepsza praktyczna szkoła biznesu
  • różnorodne doświadczenia w ramach różnorodnych projektów
  • Innovate EY finansowe i merytoryczne wsparcie wewnętrznej przedsiębiorczości
  • indywidulna mapa szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowany Career Counselor
  • program EY Care & Wellness
  • Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

    O EY Polska

    Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

    Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

    W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

    Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

    EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.