Kontroler jakości
Quality & Human Services Sp. z o.o.
Sosnowiec
1 d. temu

Zakres obowiązków :

  • inspekcja / sortowanie / naprawa komponentów oraz wyrobów gotowych
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
  • stosowanie się do zasad obowiązującej w firmie Polityki Jakości
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy
  • Od osób aplikujących oczekujemy :

  • dbałość o szczegóły, zdolności manualne ,
  • umiejętności stosowania narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • samodzielności, sumienności, odpowiedzialności
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Zgłoś tę pracę