Projektant sieci gazowych / Młodszy projektant
NES Global Talent
Katowice, śląskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach : Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

NES Polska dla międzynarodowego biura projektowo - inżynieryjnego prowadzi rekrutację na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • projektowanie sieci sanitarnych przede wszystkim gazociągowych (średniego i wysokiego ciśnienia)
  • uczestniczenie w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych,
  • udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych,
  • bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych (bądź też w trakcie realizacji),
  • doświadczenie w projektowaniu sieci gazowych (podziemnych) średniego lub wysokiego ciśnienia
  • umiejętność pracy w grupie oraz dobra komunikatywność,
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
  • dobra znajomość obsługi programu Auto-Cad
  • mile widziana znajomość programów Profil Koordynator, Micro Station
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych,
  • świadczenia socjalne : opieka medyczna lub karta sportowa,
  • dofinansowanie do studiów, szkoleń i kursów specjalistycznych oraz uprawnień
  • dużą samodzielność,
  • elastyczne godziny pracy (możliwa częściowa praca zdalna)
  • dogodną lokalizację miejsca pracy z miejscem do parkowania.
  • Zgłoś tę pracę