Koordynator ds. prac montażowych
Perfect Consulting
Rumia, pomorskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Perfect Consulting Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klient, lidera z branży żurawi wieżowych, poszukujemy osoby na stanowisko :

Zakres zadań :

  • Koordynowanie oraz nadzór prac zespołów montażowych
  • Współpraca w innymi działami firmy
  • Układanie harmonogramu prac
  • Kontakt z Klientem
  • Kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Współtworzenie budżetu
  • Prowadzenie bazy kontrahentów
  • Rozliczanie premii monterów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe z zakresu mechatroniki, mechaniki, elektryki
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac monterskich
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość obsługi maszyn i urządzeń technicznych
  • Zaangażowanie, rzetelność, komunikatywność, bezkonfliktowość
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + liczne benefity
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy, karta DKV)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych