Monter instalacji OZE
Strefa Energii
Krosno, podkarpackie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Krosno

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Koordynatorem Instalacyjnym
  • Montaż instalacji fotowoltaicznej, pomp ciepła, kotłów gazowych
  • Kontakt z klientami w celu potwierdzenia instalacji
  • Przygotowywanie dokumentacji dla klienta i firmy
  • Przygotowanie miejsca pracy do montażu
  • Nasze wymagania

  • Lubisz ludzi i umiesz z nimi rozmawiać
  • Wiesz że sukces to sumienność, zaangażowanie i samodzielna praca
  • Posiadasz zdolności manualne i nie boisz się wysokości
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i umiesz jeździć samochodem
  • Mile widziane

  • Doświadczenie - min. 1 rok w pracach elektrycznych, hydraulicznych
  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu układów elektrycznych
  • To oferujemy

  • Pełne szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy i wsparcie kierownika
  • Pracę w firmie, dla której człowiek jest ważny.
  • Atmosferę pracy której pozazdroszczą Ci wszyscy znajomi
  • Dodatkowe szkolenia oraz realna możliwość awansu
  • Współpracę z super zespołem - młodym, nastawionym na rozwój
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • Centrala firmy zlokalizowana jest w Zabierzowie (koło Krakowa) ponadto posiadamy 6 oddziałów w Polsce, na swoim pokładzie mamy 140 pracowników, struktura Strefy Energii cały czas się powiększa!

    Jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energetyki odnawialnej w Polsce.

    Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii odnawialnych Źródeł Energii.

    Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

    Przeprowadzamy klienta przez cały proces (od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, podpięcie czy serwisowanie).

    Więcej informacji na nasz temat znajdziesz w krótkim materiale telewizyjnym o naszej firmie.- Dobre bo Polskie

    Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

    08.97 (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) .