młodszy specjalista ds. kadr i płac
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
‎15 godz. temu

job description

Dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. kadr i płac. Interesuje Ciebie proces naliczania płac ?

a może masz już doświadczenie w tym zakresie? Ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj!

Miejsce pracy Warszawa, Praga Północ.

oferujemy

możliwość rozwoju w znanej i ugruntowanej firmie na rynku u naszego klienta (firmy międzynarodowej)

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

pakiet benefitów-karta medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczanie na życie

pakiet socjalny

udziału w rozwojowych szkoleniach merytorycznych

zadania

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie raportów kadrowych oraz płacowych
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich
  • wsparcie działu kadr w bieżących zadaniach
  • oczekujemy

  • wykształcenia minimum średniego, preferowane o kierunku ekonomicznym lub ukończone kursy
  • mile widziane doświadczenie w obszarze kadr i płac
  • mile widziana znajomość Płatnika
  • znajomości prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point)
  • dobra organizacja czasu pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych