Pracownik magazynu/kompletacji
Green Factory Sp. z o.o. - Niepruszewo k/Poznania
Niepruszewo, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Green Factory jest liderem w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw. Oferujemy pod marką Fit and Easy starannie wyselekcjonowane produkty, aby oddać świeżość i smak płynące z natury.

Green Factory to nowoczesne obiekty magazynowo - produkcyjne, w których cała produkcja odbywa się w trzech fabrykach w Polsce i na Ukrainie.

Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże, umyte i pocięte warzywa pod marką Fit and Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to Eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald’s). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np.

Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki : Green Factory (działająca w kanale nowoczesnym), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory Logistics (Transport i logistyka kontraktowa oraz GF Trans (transport międzynarodowy)

Pracownik magazynu / kompletacji

Podstawowe zadania na stanowisku :

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Udział w inwentaryzacjach dziennych i rocznych
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • Wymagania :

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność i sumienność
  • Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia,
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Bogaty pakiet socjalny - ubezpieczenie na życie w AXA, opieka medyczna w Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport, bony świąteczne
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Aplikuj