Operator wózka widłowego
Find Work
Skarbimierz, Opolskie
1 min. temu
source : Lento.pl

Find Work jest Agencją Zatrudnienia świadczącą usługi rekrutacji i zatrudnienia dla naszych Klientów. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy : Operatora wózka widłowego Miejsce wykonywania pracy : Skarbimierz Obowiązki : załadunek i rozładunek towarów obsługa wózka widłowego prace na magazynie Wymagania : uprawnienia UDT - WARUNEK KONIECZNY gotowość do pracy zmianowej dyspozycyjność Oferujemy : 15 zł netto / h pracę w systemie trzyzmianowym miłą atmosferę Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Find Work Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu (53-676) przy ul.

Aleksandra Zelwerowicza 18A, zwana dalej Administratorem lub Spółką . Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych.

Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w tym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku