Kelner / Kelnerka do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot
Karpacz, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Pałac Margot SPA w Karpaczu zatrudni na stanowisko kelnera / kelnerki. Jeśli : - praca z ludźmi jest Twoją pasją, a zadowolenie klienta osobistą satysfakcją, - posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu pozytywnych relacji, - potrafisz pracować w młodym zespole dążąc do osiągnięcia wspólnego celu, - jesteś zorganizowaną i odpowiedzialną osobą,- dokładasz wszelkich starań, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą obsługą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, to właśnie takiej osoby szukamy.

Dołącz do naszego zespołu, w którym oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie w oparciu o umowę, - możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w przyjaznym, prężnie rozwijającym się zespole.

W zamian oczekujemy od Ciebie : - mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku, - uśmiechu oraz chęci do pracy, - dbania o wizerunek firmy, - otwartości na bezpośredni kontakt z gościem, - umiejętność podejmowania własnej inicjatywy, - zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia.

Z radością powitamy Cię w naszym zespole, dlatego podejmij działanie i zostań pracownikiem w ekskluzywnym Pałacu Margot SPA w Karpaczu.

Oczekujemy na Twoje CV wysłane na e-mail lub kontakt telefoniczny 60 79.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku