Praca przy wykończeniu jachtów z laminatu (PP)
IPF Global Sp. z o.o.
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : PRACOWNIK WYKOŃCZENIA JACHTÓW Z LAMINATUMiejsce pracy : Francja, ok.

La Roche-Sur-YonMożliwość rozpoczęcia : od zaraz Zakres obowiązków : - praca w firmie produkującej luksusowe jachty i łodzie z laminatu- drobne retusze, podmalowania, podwiercania w laminacie- naprawa elementów posiadających wady- np.

szlifowanie- nakładanie lakieru- żelkotu- bardzo precyzyjna pracaWymagania : - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- samodzielność, dokładność i poczucie estetyki- sprawność manualna - praca w warunkach zapylenia itp.

 • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego- prawo jazdy kat. B- mile widziana gotowość do wyjazdu do Francji własnym samochodemOferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)- atrakcyjne wynagrodzenie- miejsce zakwaterowania- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.
 • dodatku na dzieci itp.- pracę w polskim zespole- zorganizowany transport i zakwaterowanie- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- wsparcie polskiego koordynatora- 100 € premii za polecenie pracownika*Ostatnie wolne miejsca, aplikuj!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku